| Seby88 a întrebat:

Cum poți ajunge pilot de formula 1?

8 răspunsuri:
| Alle236 a răspuns:

Exersand foarte mult

| Alle236 a răspuns (pentru Alle236):

Exista si cursuri foarte multe

| florin926481f a răspuns:

Cu bani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepi pe la 10 ani cu cartingul, te tii bine de el, faci senzatie, treci la urmatorul nivel, scoti bani cu sacul ca e un sport foarte scump, ai performante ajungi in unul din campionatele bune bune de viteza si pe urma poate ai noroc si o echipa te vrea

| mgtow a răspuns:

Cand esti copil de 10 ani faci karting apoi urci in yerarhie pana ajungi la F1 dar nu merita la ce monoposturi sant acum e rusine F1. Sunetul de motor nu mai e acelasi cum erau alea din anii 90 si au schimbat mult forma monopostului, mai bine curse tip LE MANS 24h in alea merita sa fi sofer

| gabicoo a răspuns:

Pui sirenă și girofar la mașină!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

winking

| aumih16 a răspuns:

Faci karting cativa ani si dupa vezi daca te vrea cineva! nici nu te intreb la echipa vrei! banuiesc ca ferrari!