| P3ach a întrebat:

Cumpar furtun(burduf) filtru aer turbosuflanta KIA CEED, An 2008, deasel, motor 1.6, second hand(la mana a doua), CONTACT:NR Tel:0767490242
Itoafa Adrian George
YaHoo mail:andreas.angel1@yahoo.com

Va Rog Seriozitate(sau spuneti-mi si mie de unde as putea achizitiona)

7 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

De la un magazin de piese auto, nu se merita sa cumperi sh (de fapt nici nu se vand) turbosuflanta daca se duce atunci vei scoate 1200-1500 lei din buzurar sa il repari. Ce tine de consumabile (filtre) e bine sa ti-l cumperi de nou. Schimbul te costa pana in 500 lei (ulei 5l ulei, filtru aer, filtru habitaclu, filtru ulei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la dezmembrari, nu astepta sa te caute lumea. Pe 4tuning.ro gasesti multe anunturi de dezmembrari!

| Stefanuk a răspuns:

Eu cumpar piese de pe onauto.ro si sunt foarte multumit de calitate si de pret.Sunt pret piesele sunt main ieftine cu 30-40% decat la magazinele de piese auto.

| P3ach explică (pentru AgathaRo):

Mersi pentru raspuns AgathaRo, dar aveam nevoie sa cumpar la mana a doua ca mai am multe repratatii la ia de facut ca am avut un accident.

| P3ach explică (pentru Stefanuk):

Daca gasesti ceva pe site-ul ala de kia ceed sa imi spui si mie ca eu nu am gasit pe el.

| P3ach explică:

Ceva mai multe raspunsuri?

| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Intra pe www.siteauto.ro si inregistreaza acolo cererea ta. Operatorii site-lui o vor trimite la zeci de furnizori de piese auto din baza lor de date, iar acestia daca vor avea ce cauti tu, te vor contacta si iti vor face oferte de pret.
www.siteauto.ro