| whousidk a întrebat:

Daca masina mea de 18 ani o pun pe numele mamei care este surdomuta am vreo reducere la asigurarea rca?

8 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Dar tu cati ani ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| goguPatent a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Scrie in intrebare dude...

| goguPatent a răspuns:

Nu are nicio reducere.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru goguPatent):

Scrie "masina mea de 18 ani"
18 ani are masina. Iar tu dudui la Limba Romana

| goguPatent a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Dudui, nu dudui, am inteles ce vrea omul sa intrebe.
Altii nu prea. Da e ok, eu am probleme.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, nu vei beneficia de ea

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"A fost observat ca tinerii sub 25 de ani si persoanele cu varsta peste 65 de ani sunt vazute de catre companiile de asigurari ca fiind categorii cu risc crescut, ceea ce implica tarife mai elevate."
Exista calculatoare online si iti poti face in calcul pentru tine si pentru mama ta.
Dar cel mai bine apeleaza la un brocker de asigurari. Lasa-i pe ei sa faca toate calculele astea.Tu doar alegi polita care iti convine.