| theeminemshow a întrebat:

Dati-mi si mie cel mai realist site de chestionare auto.

17 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Www.drpciv.ro este site-ul oficial al politiei, din intrebarile de acolo iti vor pica si la examen, identice cu acelea dar in alta ordine, fa 80-100 de chestionare acolo si suta in suta il iei, daca pe site iei 23 de puncte frecvent atunci examenul este asigurat. Daca iei 21-22 atunci ai sanse dar mai mici!

Ca sa faci chestionare pe drpciv.ro trebuie sa iti faci cont, pana nu te vei autentifica pe site nu iti apare rubrica de chestionare!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe drpciv.ro. Numai bine!

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sanatate, a reintrat in vigoare legea veche in care spune ca daca nu treci la proba de condus se da din nou examenul teoretic? M-a fusilat pe 1 august un tinerel smecher (care m-a examinat) cand unul mi-a taiat calea si am franat la timp dar ca sa ma pice gata cica il omoram auzi.

| Ioandelasal a răspuns (pentru mgtow):

In legislatia rutiera actuala nu exista o prevedere expresa in acest sens. Opinez ca nu va mai trebui sa dai examenul teoretic dar interpretarea de care se tine cont este a celor de la Serviciul permise, asa ca vorbeste cu unul de acolo. Fii mai atent si o sa treci examenul. Numai bine!

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sanatate mersi.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| Whatafy a răspuns:

Hai ca am ras una buna, nu exista cel mai realist sau cel mai bun, cert este ca eu iti recomand acesta : http://dli.ro/chestionare-auto/ dar sunt multe altele poate la fel de bune, acesta il stiu mai bine ca stiu bine site-ul dli.

| Vasy0105 a răspuns (pentru Whatafy):

Asta e un site de *** pe drpciv fac 23, 24 si pe site-ul asta sunt niste intrebari aiurea thumbs down

| Whatafy a răspuns (pentru Vasy0105):

laughing Desigur toti cei care au facut pe dli si-au luat permisul, iar voi restul cu intrebari usoare va laudati cu cat faceti pe net si dati de 10 ori pentru permis.

| Vasy0105 a răspuns (pentru Whatafy):

Eu am luat din prima cu 24winking!

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| CHANELno5 a răspuns:

Http://e-drpciv.ro/ - e cel mai bun

| NicuC a răspuns:

Aici sunt chestionarele auto identice cu cele de la examen https://driveschool.ro/chestionare-auto/

| habarnista a răspuns:

Fa-ti cont pe drpciv.ro.

| Ovidiu2018 a răspuns:

Chestionare auto gasesti pe site-ul https://www.chestionare-drpciv.net/