| theeminemshow a întrebat:

Dati-mi si mie cel mai realist site de chestionare auto.

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe drpciv.ro. Numai bine!

| habarnista a răspuns:

Fa-ti cont pe drpciv.ro.

| CHANELno5 a răspuns:

Http://e-drpciv.ro/ - e cel mai bun

| FurtunaDiesel a răspuns:

Www.drpciv.ro este site-ul oficial al politiei, din intrebarile de acolo iti vor pica si la examen, identice cu acelea dar in alta ordine, fa 80-100 de chestionare acolo si suta in suta il iei, daca pe site iei 23 de puncte frecvent atunci examenul este asigurat. Daca iei 21-22 atunci ai sanse dar mai mici!

Ca sa faci chestionare pe drpciv.ro trebuie sa iti faci cont, pana nu te vei autentifica pe site nu iti apare rubrica de chestionare!

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sanatate, a reintrat in vigoare legea veche in care spune ca daca nu treci la proba de condus se da din nou examenul teoretic? M-a fusilat pe 1 august un tinerel smecher (care m-a examinat) cand unul mi-a taiat calea si am franat la timp dar ca sa ma pice gata cica il omoram auzi.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru mgtow):

In legislatia rutiera actuala nu exista o prevedere expresa in acest sens. Opinez ca nu va mai trebui sa dai examenul teoretic dar interpretarea de care se tine cont este a celor de la Serviciul permise, asa ca vorbeste cu unul de acolo. Fii mai atent si o sa treci examenul. Numai bine!

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sanatate mersi.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| Whatafy a răspuns:

Hai ca am ras una buna, nu exista cel mai realist sau cel mai bun, cert este ca eu iti recomand acesta : http://dli.ro/chestionare-auto/ dar sunt multe altele poate la fel de bune, acesta il stiu mai bine ca stiu bine site-ul dli.

| Vasy0105 a răspuns (pentru Whatafy):

Asta e un site de *** pe drpciv fac 23, 24 si pe site-ul asta sunt niste intrebari aiurea thumbs down

| Whatafy a răspuns (pentru Vasy0105):

laughing Desigur toti cei care au facut pe dli si-au luat permisul, iar voi restul cu intrebari usoare va laudati cu cat faceti pe net si dati de 10 ori pentru permis.

| Vasy0105 a răspuns (pentru Whatafy):

Eu am luat din prima cu 24winking!

| Ovidiu2018 a răspuns:

Chestionare auto gasesti pe site-ul https://www.chestionare-drpciv.net/

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| NicuC a răspuns:

Aici sunt chestionarele auto identice cu cele de la examen https://driveschool.ro/chestionare-auto/