| Cipry1alll a întrebat:

De unde se aprind luminile de ceață la bmw e 46 318i Face-lift? Menționez că nu se trage butonul in nici un fel ca la 318d, 320d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ramas butonul la groapa de fier vechi de unde e masina big grin

| Cipry1alll explică (pentru anonim_4396):

Hai dutiiii?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevarat ca masina e vechea dar poate e intretinuta, nu cred ca tu te poti lauda ca ai masina noua si faci reviziile la reprezentanta.
Pe de alta parte sa stii ca am vazut multe masini de astea bengoase de 4-5 ani sa zicem preferatele cioroilor proxeneti porsche chayenne care erau vai de steaua lor, si poti vedea un bmw de asta 318i, 320d pe care nu dai 2 bani si sa aiba schimbat tot de la electronica la mecanica.

| darrio2007 a răspuns:

Poate se apasă, nu se trage.