| Frank51 a întrebat:

Din experiența voastră, ce sunet este mai plăcut și mai sportiv la mașină, țeavă goală sau finală sport?(vreau să păstrez catalizatorul).

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teava goala suna a drujba.
Finala sport suna placut, gros si controlabil. Cand pui silencer suna chiar ok, nu deranjeaza.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eșapamentul original al mașinii. Restul e doar lipsa de respect față de oamenii din orașe. Nu e nimic plăcut în zgomotul miilor de mașini.

| Frank51 explică (pentru suntserios):

1. La o finală făcută corespunzător nu se aude tare decât dacă mergi tare.
2. Ce auzi tu prin orașe nu cred că sunt simple evacuări.

| Eireann a răspuns:

Deci vrei sa faci o masina sa para mai puternica facand-o mai zgomotoasa? Ca altfel niciuna din astea nu imbunatates cu aproape nimic masina.

| Frank51 explică (pentru Eireann):

Recitește întrebarea, încearcă de 3 ori dacă nu înțelegi prima dată.

| Frank51 explică (pentru Frank51):

Vă înțeleg nu aveți habar de mașini, dar atunci lăsați pe alții să dea păreri legate de întrebare, as fi vorbit doar cu noturbina, dar am zis să văd poate sunt mai mulți care au experiență auditivă legată de întrebare.

Așadar, fără supărare, nu mă ajutați.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Mie îmi place țeava goală, prefer sa aud sunetul natural al motorului, fără evacuări și catalizator.

| RAY a răspuns:

Muzica trance,am făcut și eu un experiment, mă refer daca faci cardio, cat despre întrebare nu știu, eu spun sa nu forțezi nimic și să lași așa cum este, și la PC poți da performante maxime dar se strica mai repede

| Frank51 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asta voiam să aud, e simplă treaba, pun finala sport. Nu vreau să fie doar gălăgie, vreau să se audă plăcut și sportiv.