| Marius_Barsan_1992 a întrebat:

Dintre AUDI A8 SI WV PASAT. ce credeti ca e mai tare?

11 răspunsuri:
| DarkOfNight a răspuns:

Audi este o marca de masini mult mai avansata si mai buna decat Pasat.

| Crazyeo a răspuns:

Pasat.

| OnuOnulică a răspuns:

Pasat e mult mai bun.
Pa!

| sfinxxxeu a răspuns:

Sigur ca Audi 100%

| Cipriaan a răspuns:

Cam tot aiciea sunt. Pentru ca sunt facute ambele de WV. WV detine Audi, Porsche, Lamborghini, Skoda si mai multe companii de masini. Dar eu as alege A8

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Tu ce crezi?

| NoOneKnow a răspuns:

DUpa parerea mea Audi e de departe mult mai bun(parere subiectiva)

| Bogdan_Brujban_1993 a răspuns:

Audiul deoarece are piese mult mai bune ca volkswagen-nul

| Maxnonymus a răspuns:

Depinde ce an sunt masinile... daca sunt ambele acelasi an (ex:2012-2012) Audi e clar peste VW!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Bogdan_Brujban_1993):

Are fix aceleasi piese, este facut tot de vw. Motorul, transmisia si cutia de viteze sunt identice.