| georgexx a întrebat:

Dintre Ferrari si Lamborghini, care este mai bun? Care sunt cele mai bune modele?

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Ca si marca parerea mea este ca Ferrari ar fi mai bun, dar lamobrghini il are pe Aventador, asa ca Lambo big grin

11 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

Lamborghini e mai bun, iar cel mai bun este Aventador.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Dacia 1310 tunata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand o sa le testez pe ambele te anunt, pana atunci datul cu parerea intre doua supermasini de sute de mii de euro este inutila

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Amandoua!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut si Ferrari si Lamborghini in GTA San Andreas, dar nu mi-au placut, nu fugeau bine. Un S65 AMG luat de pe un forum german fugea cel mai bine, aveam mod CLEO cu vitezometru pana la 280 si il dadea peste cap.
Deci, S65 AMG. Sa-ti dau link de download?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferrari imi place as recomanda-o
Bafta!winking

| RB26DETT a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ori ai postat la caterinca, ori ai pus modul de lambo si ferrari pe cele mai incete masini din joc si acel s65 amg l-ai pus pe infernus, e normal sa fuga asa oh go on, am incercat cu o dacia 1310 pe infernus sa vezi ce tare e atunci laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RB26DETT):

Am scris mai mult la caterinca laughing
Ferrari si Lambo erau gata modate, ca era versiunea aia din 2006 Copland parca, iar S65-ul nu mai stiu de unde l-am luat, parca de pe gta-worldmods sau asa ceva.

| RB26DETT a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Aaa, modurile astea snow andreas, copland, real v2 v3 au masinile puse de aiurea, de exemplu vezi supermasini sau masini de viteza puse pe niste rable care abia se misca sau au o manevrabilitate foarte naspa sau recent am descoperit un nou mod dar pe orice masina as pune-o, este foarte joasa :))
stiu, am facut poza cu telefonul si are o calitate penibila, mi-a fost lene sa-i fac screenshot, asa arata :))) http://i.imgur.com/etky1qM.jpg

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RB26DETT):

Eu folosesc moduri care se instaleaza cu SAMI, si indiferent pe ce masina pun modul, isi ia handling-ul masinii pentru care a fost facuta. S65-ul de exemplu il folosesc pe Strech, si l-am pus si pe alte masini, si fuge la fel de grav. Am pus si autobuze in loc de taxiuri, si abia se miscau, nu mergeau la fel de bine cum merg taxiurile.

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

La Ferrari ar fi FF si 458 Italia iar la Lamborghini ar fi Sesto Elemento, Aventador, Murcielago