| GabrielKOWALSKY a întrebat:

E60 sau E90
2.2i 2.5d sau 2.0d 2.0i
PS: Începător buget 6.5k

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Gabi, cam eliptică întrebarea. Te referi la telefoane Siemens, la drum european, la maşini BMW sau la motostivuitoare. Fii mai specific şi dacă sunt în măsură pot să dau, orientativ, o opinie.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

De drumuri europene vorbeste. Acum poti sa ii dai o opinie.

| Alexandru250201 a răspuns:

Eu iti recomand Bmw E60 cu 2.2i

| sierra1 a răspuns (pentru suntserios):

Voiam să zic într-un alt mod, să fie mai darnic cu întrebarea că doar nu-l doare tastatura... Cât espre conţinut, ce să zic, îl doare fix în cot de ce-i zic unii sau alţii (de pe site) despre 2.2i 2.5d sau 2.0d 2.0i

| GabrielKOWALSKY explică (pentru sierra1):

Nu imi dau seama ce ar cauta in categoria "auto moto" telefoane Siemens?