| Jigokunokishi a întrebat:

Imi poate spune cineva cam cat ar costa sa cumperi bara din fata, radiatorul cu tot cu suportul ala pe care sta, adica partea din fata a masinii la un Audi A4 din 95? Cu aproximatie m-ar interesa, si nu noi, ci din sroturi.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Hmm, din ce spui tu, tind sa cred ca pretul va fi undeva la 750-900 de lei, depinde de starea pieselor si respectiv de ce ai tu nevoie.

| Jigokunokishi explică (pentru OldSoul):

Inteleg, multumesc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiecare dezmembrare are preturile ei.
As spune ceva de genul:
-bara 200 sau mai putin
-radiatorul 80-150 (nu stiu exact cat e de mare, si daca mai are ceva inclus)
-tragarul undeva pe la 100-150 de lei