| Rodica_Festila_1955 a întrebat:

In anuntul pe care l-am postat pe OLX nu vad numarul meu de telefon. Cum voi fi contactata de cei interesati de anuntul meu? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Numarul de telefon este vizibil doar celor care si-au facut cont pe olx, daca apasa pe "Suna".
Asta daca ati bifat sa apara numarul de telefon, cand ati facut anuntul.
Daca ati pus numarul in descriere, acest lucru nu este permis, si se cenzureaza automat.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrati in cont pe olx si vedeti in contul setat daca ati postat corect numarul de telefon.

| NLS a răspuns:

Numarul de telefon trebuie sa existe in campul "Profil",
nu in anunt.

Contul tau - Profil - Informatii de baza [Editeaza]

| Rodica_Festila_1955 explică (pentru Violleta2022):

Da, exista in profil. Si este corect.
Vă mulțumesc!

| Rodica_Festila_1955 explică (pentru NLS):

Există în Profil, dar când deschid anunțul nu apare. Cum voi fi contactată?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rodica_Festila_1955):

Atunci nu va faceti probleme, fiindca cei care vad postarea vad si persoana de contact, cu tot cu numar de telefon.
Succes la vanzare!

| Rodica_Festila_1955 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult!
Zile frumoase și răcoroase!