| BlackScorpion9445 a întrebat:

Între BMW X5, Hyundai Santa Fe, Land Rover Freelander, Opel Frontiera și Alfa Romeo Crosswagon Q4; care este mai bun legat de:
-Caroserie, șasiu, sistem de conducere...etc.

5 răspunsuri:
| Robby_Robert_1996 a răspuns:

Clar X5. În majoritatea testele de comparație cu celelalte mașini din aceeași clasă a ieșit pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce an?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frontera? Vorbim de masini de 20 25 ani? Ca atunci contează cum a fost mașina întreținută nu prea mai contează marca

| BlackScorpion9445 explică (pentru suntserios):

2001 opel. Bmw 2002-2004

| BlackScorpion9445 explică:

Între bmw de mai sus si Alfa care se descurcă mai bine și care consumă mai puțin