| Mimi26567 a întrebat:

Intrebarile de pe DGPCI sau de pe Scoala Rutiera sunt la fel ca cele de la examenul auto? Sau sunt mai grele cele de la examen?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

S-au schimbat cateva legi si probabil nu au aparut chestionare cu ele, de aceea este recomandat sa inveti foarte bine toata Legislatia Rutiera, de la cap la coada, ca sa fii capabila sa raspunzi la ele

| dusmanul86 a răspuns:

Salutare!
Am dat sala acum 2 saptamani.Acum astept orasu.
Am citit cartea de 2 ori si am facut 2 luni teste pe acest site
https://www.drpciv-teste.ro/
Am luat din prima. Am gresit o singura intrebare
Au fost exact acele intrebari de pe site. Inclusiv grafica este la fel.