| AnniaAKN a întrebat:

Mi s-a spart toba de esapament finala,deci nu toata si am luat-o jos, o sa rezolv problema luni pentru ca in urmatoarele zile nu am unde.Trebuie sa merg urgent undeva maine.pot sa circul asa? Am incerca acasa sa vad cum se aude si nu e mare diferenta.

Răspuns Câştigător
| premierevideo a răspuns:

Poti circula linistita. Nu are legatura cu functionarea masinii.Va face in schimb mai mult zgomot la evacuarea noxelor.In caz ca te opreste cineva, spui ca tocmai a cazut.

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu poti sa circuli asa fiindca maine este sarbatoare mare a SF. Constantin si Elena si sint politistii peste tot pentru control la etilotest. Pana luni,pana cand va rezolvati problema, mai bine mergeti pe jos sau pe bicicleta sau rugati-va pe cineva, o ruda, un prieten sa va ia si sa mergeti cu masina lui undeva, sau luati un taxi!

| AnniaAKN explică (pentru untu):

Ce lagatura au Constantin si Elena cu politistii?

| AnniaAKN explică (pentru premierevideo):

Ok,multumesc!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti avea probleme cu politistii, insa numai daca zgomotul e exagerat. Daca spui ca nu e mare diferenta, mergi asa, si condu la turatie mai scazuta, sa nu sune tare.
Pune si toba in portbagaj, in caz ca te opreste politia, le-o arati, si spui cum a zis colegul, ca ti-a cazut mai devreme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de exagerat e zgomotul.
Risti sa ramai fara talon.