| vladtaurus a întrebat:

Pareri achizitonare masina 2000e cu tot cu taxe si etc.
Preferinte : servo, consum undeva la 5 -7/8, abs, inchidere centralizata. Astept parerile voastre, masina va fi folosita pentru rutina, de obicei merg usor sportiv.

3 răspunsuri:
| biaNk6 a răspuns:

Foarte mic bugetul. Intra pe Autovit, ti-a facut eu selectia, cauta aici: http://www.autovit.ro/......toturisme/ Cauta una care nu are taxa de timbru recuperata. RCA-ul il poti calcula ori de cate ori vrei pe Romasig, e broker de incredere (eu de la el am luat asigurarea) folosind calculatorul http://www.romasig.ro/rca-ieftin.php De RCA nu ai cum sa scapi, iar mai ieftin ca la ei nu gasesti in alta parte. Succes!

| vladtaurus explică (pentru biaNk6):

Stau de cateva luni pe autovit, dar voiam niste explicatii mai amanuntite gen ia-ti Wv ca sunt bune acolo dar pica acolo si etc

| vladtaurus explică:

Ma intereseaza sa fie motoru tipla, si tabla ok, restul poate sa fie varza pentru ca oricum pe masina asta o sa invat si vreau sa mi-o "prepar"