| CristiDinIasi a întrebat:

Salut! Am nevoie de un sfat, cum să învăț mai ușor pentru permis (CAT.B)? Am încercat pe scoala rutiera dar explicațiile video mi se par structurate prost și greu de reținut, iar cartea mi de pare prea lunga, aveți un sfat sau o idee cum as putea?

Răspuns Câştigător
| Userone1246 a răspuns:

Sincer eu pentru sala am invatat doar, si asa ca faceam cam nici 50 de chestionare pe zi, avand in vedere ca am inceput inainte cu 2 sapt de sala, si l-am luat cu 23. Dupa aceea eu n am mai invatat nimic, si l-am luat si traseul. Sfatul meu e acela sa faci multe multe chestionare pana nu vezi ca merge bine

2 răspunsuri:
| CristiDinIasi explică (pentru Userone1246):

Ok mersi mult voi încerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor inveti daca mergi la toate orele de legislatie de la scoala si faci chestionare multe.