| AnOnImUl321123 a întrebat:

Salut, am o intrebare: Cat imi ia la service sa-mi inlocuiasca rulmentii pe rotile din spate? Pe ambele roti, rulmentii i-am luat eu cu 150 bucata, cu butuc. Am golf 4 combi, motor 1, 9 TDI, an de fabricatie 2000, 90 cp. Va rog sa fiti serios in privinta pretului, multumesc!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sunt foarte serios, de când mi-am spart globul de cristal nu mai pot ghici astfel de chestii. Acum le bune, de unde vrei sa știe cineva cat îți va lua tie serviciul?!? Nu mai simplu era saintrebi acolo?

| AnOnImUl321123 explică (pentru regis):

Eu stiu ce spui dar credeam ca sunt care au mai schimbat rulmentii si au idee de un pret, atata tot.

| xerxes1 a răspuns:

Depinde unde te duci.
Este vorba de maxim o ora de manopera.
http://www.domauto.ro/preturi-manopera

| relian a răspuns:

Daca ai ce spui ii schimbi tu singur in fata casei laughing