| david_6050 a întrebat:

am si eu Live for speed si vreau sa deblochez celelate trasee si masini mai exact ce trebuie facut? S1 si S2 trebuie deblocat dar nu stiu cum va rog spuneti-mi ( ori la adr de mess david.rasnov) mersi anticipat

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Iti spun cand postezi la categoria potrivita! Ai categorie pentru jocuri nu are ce sa caute la Auto & Moto!

| david_6050 explică (pentru FurtunaDiesel):

Da am inteles...am gresit din neatentie...stii cumva cum bag masini in World racing 2? dau vot

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru david_6050):

Nu stiu!