| BestHelper a întrebat:

Salut am un bmw 730iL din 96 cam cat m-ar costa reconditionarea interiorului cu totul sa fie ca scos din fabrica.Perfect.Cam la cat ma duce?

5 răspunsuri:
| hamas47 a răspuns:

Te duce mult, daca ai de gand sa il lasi mostenire nepotilor nepotilor bunicilor cumnatilor tai, atunci merita investitia si depinde de ce vrei tu sa i faci la interiorul ala, ai piele? ai gauri in scaune? intrebarea ta e lipsita de detalii nici n-am vrut sa ma bag in seama dar nu te'ar fi bagat nimeni altcineva vino cu mai multe detalii de interiorul masini si iti pot spune cate ceva, dar parerea mea e ca vindel si ia-ti ceva mai nou... logan 1.4 mpi nu stiu dar nu prea se merita doar in conditile mentionate mai sus, bafta

| BestHelper explică (pentru hamas47):

Nu are gauri nu nimic insa bordul destul de prafuit scaunele facute pungi nu mai sunt netede..si nu vr altceva pentru ca asta imi place mie...in rest ce sa zic arata ca un interior din 96 nu mai lucestee...

| onasis1961 a răspuns:

Depinde cum vrei sa faci acest lucru:prin inlocuire sau recondutionare a componentelor.

| BestHelper explică:

Pai nu stiu cat ma costa pentru inlocuire si pentru reconditionare?

| hamas47 a răspuns:

Uita-te pe net, si gasesti la dezmbembrari la shrot ceva doar k e destul de greu, shroturile sunt pline de pisicute... daca vrei doar sal cureti bine te costa 350 de lei, eu atat am platit pentru o curatare si a tapiteriei si a tot