| Crihan_Constantin_ a întrebat:

Salut.
Am un Tractor Renault 7731 si nu am joja de ulei la el, am căutat sa dau comanda dar nu găsesc nimic.
Daca ma poate ajuta cineva cu o poza a jojei si cu o dimensiune ca poate reușesc sa o fac eu acasa

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Caută pe net după tipul motorului, ar trebui să găsești.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta pe olx joja jojobalaughing

| UserRo10 a răspuns:

Da-ne codul motorului sau seria si verificam in baza de date

| Crihan_Constantin_ explică (pentru UserRo10):

Este motor MVM
Zundfolge, 1-3-4-2
E luata direct de pe motor
Daca ajuta

| Stefanhack a răspuns:

Spune un cod de motor, sau cauta manualul de service online, acolo va trebui să găsești un cod anume al piesei, daca cauti joja renault... nu o să găsești rezultate sau daca le găsești si nu ști cum arată joja nu o sa ști daca este cea care iti trebuie.