| Thcckktdcbb a întrebat:

Salut,câteva sfaturi când faci o cursa cu băieții pentru a avea o viteza mai mare?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te antrenezi cu cateva luni inainte de cursa

| Thcckktdcbb explică (pentru suntserios):

Antrenez masina?(am pus întrebarea la categoria auto)

| suntserios a răspuns (pentru Thcckktdcbb):

Ca toata lumea ma gandeam la alergat, dar merge fara probleme antrenat si la condus, nu e bai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce cursă? La volan trrbuie sa circuli cu viteza redusa ca sa nu accidentezi pe cineva, nu respecti regulile de circulatie rămîi pieton.

| wildthing a răspuns:

Ce fel de cursa? Alergare? Trebuie antrenament.

| Thcckktdcbb explică (pentru wildthing):

Cursa de masina de aia am pus întrebarea la auto

| LisaJulie a răspuns:

Mananca sănătos și fa jogging de preferat dimineața când e corpul cel mai odihnit

| Thcckktdcbb explică (pentru LisaJulie):

Salut mersi de sfat dar eu ma refer la auto, cu mașini de aia am pus întrebarea la categoria auto