| Whipperx1 a întrebat:

O idee de masina intre 4500-5500 euro dupa 2009 si euro 5?

10 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Volkswagen Golf 6.

| Alverto a răspuns:

Tot ce nu e după cerința ta e anul. (2000-2004) un X5 (îl găsești tot la 4500-5500)

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Alverto):

X5-ul vechi, generatia dinainte de E70 ( pana in 2007 ) e jalnic, nu merita 5500 euro pentru asa ceva.

| Alverto a răspuns (pentru Alexuţ02):

Eu l-am luat cu 3900-4300 ceva de genul, îl am de 3 ani și merge foarte bine. bine. am mai băgat bani in el ca să îl tunez (arata foarte tare) de parcă e unul de 2008, doar că e tinat. Eu zic că merită

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Alverto):

Da dar sunt sigur că ai băgat o sumă considerabilă în el, mie nu-mi plac stopurile din spate și farurile de pe față, par destul de învechite

| Alverto a răspuns (pentru Alexuţ02):

Da, acum depinde de cum îți place ție, mie unul îmi place, sau daca apuci sa deți un astfel de SUV ai putea sa ii renoiesti farurile cu unele de audi etc

| Simpatic a răspuns (pentru Alverto):

L-ai tunat de l-ai spart, am mers cu X5 faceliftul din 2016 e altceva laughing

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Simpatic):

E o minunăție de mașină X5 din 2016, mai ales culoare neagră

| Simpatic a răspuns (pentru Alexuţ02):

Am avut cateva zile pe mana un X5 de acesta model full e bestial si am avut doar varianta "slabuta" cea pe 3000 cm3 258 CP diesel, am inteles ca e si una pe 313 cu motorul de 3.0 litri laughing) sau M-ul (M50d) de 381 CP laughing dar mai bine un full de 258 decat o cheala de 313 cp happy

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Simpatic):

Complet de acord