| 1234567890123 a întrebat:

am achizitionat o ligier ambra si nu mai vrea sa incarce, imi puteti spune ca ar putea avea in afara de contacte deoarece le-am verificat. Astept raspunsurile dumneavoastra.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baterie dusa, daca e veche trebuie schimbata

| xDanyxDany a răspuns:

Alternatorul sau releul de incarcare, ai nevoie de un voltmetru pentru a verifica care este defect

| 1234567890123 explică (pentru xDanyxDany):

Ligier ambra nu are alternator, incarcarea si-o face prin variator, dar multumesc oricum

| 1234567890123 explică:

Ambra ligier nu are alternator, incarcarea si-o face prin variator, dar multumesc oricum