| 014lesi a întrebat:

Salut TPU, am solicitat un raport RAR pe email sa imi verific masina si am observat ca data de fabricatie este 2007 dar are o activitate inregistrata la RAR in anul 2005 (omologare folii), stie cineva ce e de facut sau cum se poate corecta?

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Prin sunare la RAR si explicat situatia, sa poate sa fie o greseala de introducere date (cel mai probabil), sau se poate sa ai o serie de la o epava pe aceasta masina. Numai ei pot verifica si spune ce sa pui in cerere, nu e chiar o problema des intalnita.

3 răspunsuri:
| 014lesi explică (pentru Korkodeln):

La ce nr trebuie sa sun mai exact ca sunt mai multe la ei pe site?

| Korkodeln a răspuns (pentru 014lesi):

Suna la centrala si te indruma ei:
sau pune o intrebare pe formularul de contact:
https://www.rarom.ro/? page_id=956

Dar parerea me e ca e mai bine sa suni, nu dureza asa mult.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Sună la rar