| AnoAnoNimuSsS a întrebat:

vreau sa intreb cnoscatori de biciclete cateva lucruri, Am o bicicleta DHS slabuta firma nu prea sunt multumit de ea si de curand am demontat-o piesa cu piesa si as vrea sa stiu daca pe geanta care o am pot pune un singur pinion [ca la BMX] si sa o fac simpla cadru si franele doar?

Răspuns Câştigător
| Osirius a răspuns:

Jantă se numeşte, nu geanta.
Da, poti sa pui si un singur pinion. Cel mai probabil acum ai caseta de pinioane cu filet. Cand cumperi pinionul vezi sa fie tot cu filet.

4 răspunsuri:
| AnoAnoNimuSsS explică (pentru Osirius):

Salut imi poti da un id de yahoo sa te mai intreb si alte lucruri?

| chioscuta a răspuns:

Poti,dat trebuie sa dai jos pinioanele si sa iei un pinion cu 1, dar trebuie sa schimbi si lantul, saul mai dai cateva zale jos din asta.

| AnoAnoNimuSsS explică (pentru chioscuta):

Da-mi un id de yahoo sa te intreb si alte lucruri te rog

| chioscuta a răspuns (pentru AnoAnoNimuSsS):

Nu ma pricep cine stie ce la biciclete, si nici nu ma pasioneaza asa tare, dar la intrebarea asta am stiut raspunsul happy daca vrei despre calculatoare...