| Cosmin_Ivancencu_1990 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa ma inscriu la scoala de soferi pentru Cat. C dar din cauza locului meu de munca nu am timp sa ajung la o scoala de soferi sa intreb cat e pretul pentru aceasta categorie! Are cineva idee cat m-ar ajunge scoala? Am permis B de 1 an si ceva si peste 2 saptamani fac 21 de ani deci as indeplini toate criteriile pentru inscriere! Dau funda celui care ma poate ajuta cu aceasta intrebare! Multumesc!

3 răspunsuri:
| AmsaMare a răspuns:

Pretul difera de la scoala la scoala, ti as recomanda sa cauti pe internet ce scoli ai tu in zona cu categoria asta si sa te informezi dupa pret si calitate, multa bafta!

| mgtow a răspuns:

Poti sa dai un telefon. Un tip vrea sa faca D 2500 lei, la mine cu C CE D DE - DE a venit cadou dupa ce am scos CE aproape 2000€ cu atestatu de marfa persoane si cardul tahograf, C daca e intre 600 - 800€

| Cosmin_Ivancencu_1990 explică (pentru AmsaMare):

Am cautat peste tot pe google despre pret la toate scolile din orasul meu( Galati) dar nu am gasit nimic de asta am zis sa intreb aici poate stie cineva macar in mare cat mai ajunge scoala! Eu unul banuiesc ca m-ar ajunge 5000 de lei lejer dar nu sunt sigur!