| numesiprenume0 a întrebat:

Unde pot verifica tot istoricul auto gratuit? Pe siteul oficial RAR nu imi da toate informatiile(de exemplu daca masina a fost lovita) de care am nevoie... Am gasit cateva siteuri dar trebuie platit. Stiti ceva gratuit? Cine ma poate ajuta cu un link? Ofer funda!

6 răspunsuri:
| Trustmotorcy a răspuns:

Car Vertical.

| mgtow a răspuns:

Totul e pe bani

| Simpatic a răspuns (pentru Trustmotorcy):

El a zis pe gratis asta este pe baniwinking

| Simpatic a răspuns:

Cautam si eu ceva asemanator dar iata ca nu se gaseste, dai un ban dar stai in fata;)
https://www.tpu.ro/......etc-nu-ma/

| OldSoul a răspuns:

Nu exista si nu o sa existe nimic gratuit de acest gen.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici alea platite nu iti furnizeaza informatii exacte decat daca masina a fost intretinuta și reparata la reprezentante.
Asa ca gratuit nicio sansa.