| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Vreau sa fac un chiptunning la un vw passat b5 1.9 tdi si am nevoie de cineva care chiar se pricepe la așa ceva. Eu sunt din Botosani și nu cred ca exista specialiști aici. Deci unde gasesc un om serios sa ma ajute si pe mine? Poate fi din Iași sau Suceava.

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Vezi care este mai aproape de tine:http://www.tcmturbo.ro/distribuitori.php

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru Gaard_Soren_1973):

Eu vreau să fie oameni de încredere, deoarece am mai fost la câteva service -uri de genul si mai rau am stricat mașina. Deci ma pot baza pe ei ca nu dau bani aiurea?