| Nickm1mNick12 a întrebat:

Salutare,
Am un lift auto pentru parcare marsini, sau ascensor auto cum i se mai spune. Firma este Wohr Auto Parksystem. S-a stricat o granitura si arunca ulei afara la sistemul hidraulic. Stie cineva un service care repara lifturi auto? Dau FUNDA

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de judet. Poti intra pe site-urile celor care vand elevatoare (select auto, gebo tools, etc), sa vezi ce parteneri au pentru montaj si service la produsele lor, si ii contactezi pe aia, sa vezi daca se ocupa si de produse din afara acelor site-uri.
Sau poti cauta pe site-ul ISCIR (sper ca exista), lista societatilor autorizate pentru a repara/intretine sisteme hidraulice de ridicare.
Saaau, poti cauta direct pe google asa ceva: https://www.google.com/......ps?/search