| Adrian_Ciuca_1992 a întrebat:

Salutare, am un mercedes e class 2009 2.2 diesel cu distribuția in spate pe lanț. Are 240000km. In special dimineața la pornire se aude un zgomot urât câteva secunde... ce părere aveți, ar putea fi de la distributie? Multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice e posibil, nu mai circula cu masina si mergi la mercedes daca vrei (si ai bani pentru ca e scump) ca sa dea un ochi, mecanici buni particulari nu prea gasesti, e un tip 99vehicles care se pricepe bine la chestii de masini cautal in Youtube

| Adrian_Ciuca_1992 explică (pentru mgtow):

Mulțumesc!