| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati personaliza un BMW, cum l-ati personaliza....incepand de la salon terminand cu jante...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu as personaliza un BMW pentru ca i-as strica linia si l-as banaliza.
BMW-ul vine din fabricatie personalizat, neavand nevoie de briz-brizuri ori actibilduri, ca sa arate ca o jucarie de copii.

| HadesSs a răspuns:

In primul rand, nu mi-as lua niciodata BMW, pentru ca are tractiune pe spate si imi iubesc Skoda Octavia 2 pe care o amlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Hmm,interesant,mersi...