| EyesHD a întrebat:

Deci sa incep..am un ford fiesta la care vreau sa fac itp-ul, proprietarul nu sunt eu, in talon si in cartea masinii este altcineva.Am fost la itp,dar cand s-a uitat omul acela la seria (la acea placuta ) nu o mai am,probabil de la rugina a cazut (placuta este sub masina,chiar la locul' din dreapta fata ) vreau sa spun ca am vopsit masina, am chituit-o, nu mai are nici un fel de rugina pe ea. Estetic arata bine cat si optic. Dar problema este ca nu ma seria. Ma puteti ajuta cu niste detalii cum sa fac itp-ul? Ms!

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fara serie nu vezi ITP. Mergi si intrebi la RAR ce faci.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Normal masinile au seria in 2 locuri, deci trebuie sa mai fie undeva, si cred ca te pune sa faci o autentificare sau ceva.