| Gabrïel_Andreï_1996_mNWx a întrebat:

Eu sunt din Ialomița si am facut scoala de soferi in Bucuresti bineînțeles făcându.mi viză de flotant( mutație) am dat sala si traseul si acum nu stiu daca permisul îmi vine acasa la mine unde am eu domiciliu stabil in Ialomița sau unde mi.am facut mutația in BUCURESTI? Cum credeți

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Buletinul iti va fi trimis pe adresa mentionata de tine, pe formularul de inscriere la examen.

| Gabrïel_Andreï_1996_mNWx explică (pentru Violleta2022):

Scuze dar tot nu am înteles! Îmi vine in Ialomița sau in București! Eu vorbesc de permis auto nu de buletin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabrïel_Andreï_1996_mNWx):

Si eu tot de permisul auto vorbesc!
Deci, permisul de conducere iti va fi trimis la locatia mentionata de tine pe formularul completat pentru Politie!
Cum nu stiu ce adresa ai pus pe acel formular, nu pot sa-ti spun cu exactitate unde iti va fi trimis.