| Sarcopt a întrebat:

Revin cu o problemă asemănătoare legată de maşină. După ce am schimbat arcurile, suspensiile, rulmenții, piviții, fuzetele pe față, se aude un troncănit. Ştiu că trebuie să schimb neapărat capătul de bară, poate să fie de la asta problema.Momentan nu pot să o duc înapoi la mecanic. Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Tu intrebi, tu raspunzi, esti utilizatorul ideal happy. Cu multa placere. Sa ai o zi luminoasa.

| Sarcopt explică:

Vreau să ştiu dacă există posibilitatea să trăncăne de la capătul de bară sau nu. Mulțumesc

| untu a răspuns:

Trebuia ca inainte de a lua masina, sa spui la mecanic sa mearga cu tine cu masina de proba ca sa vada cum merge! Poate fi de la bara (trebuie fixata), poate fi de la toba de esapament sau de la portbagaj ( sa fixezi bine roata de rezerva)! Ia-l pe mecanicul cu tine si arata-i de unde se aude zgomotul masinii in timpul mersului, sa se vada si el si sa remedieze problema!

| Sarcopt explică (pentru untu):

A început să trăncăne după 3 zile

| untu a răspuns (pentru Sarcopt):

Asta inseamna ca mecanicul nu si-a facut bine treaba asta cu reparatia!