| DavidPopovici a întrebat:

Salutare tuturor!
Detin un volvo xc60 2010 si vreau sa-l modific atat exterior cat si interior.
Are cineva idee unde as putea gasi sa cumpar faruri si stopuri custom pentru masina mea? Cand spun custom ma refer sa aiba banda dinamica led fata spate, atat pe pozitii cat si pe semnalizari.
Ma mai intereseaza unde as putea gasi de asemenea si Body-kit sau pe cineva care realizeaza asa ceva.
Fara comentarii de hate, pls.
Vreau sa o modific deoarece iubesc mult prea mult masina asta si nu vreau sa o schimb. Prefer sa bag 10.000 € in modificari decat sa-mi iau alta.
Poate stiti magazine internationale de unde pot cumpara partea de exterior a masinii bodykit-ul si capota modificata.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Zxcv6 a răspuns:

Apelează la custom tuning ei se ocupă cu chesti de genul

2 răspunsuri:
| GypsyQueen1 a răspuns:

David popovici dupa ce ia 1 milion de euro de la stat si isi cumpara volvo din 2010

| DavidPopovici explică (pentru GypsyQueen1):

Prietene este doar o coincidenta de nume?