| AndreiRobert88 a întrebat:

Salutari. Caut si eu un service ok in Craiova si la pret si la calitate, am nevoie sa schimb volanta cu masa dubla la un Mercedes B class 2005 180cdi manual.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica vrei chilipir, nu vei gasi, toate sau scumpit asa ca cei care au masină trebuie sa scoata bani sa le repare.

| AndreiRobert88 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai raspunde, doar ca sa te afli in treaba! Nu a zis nimeni de nici un chilipir, am zis doar ca vreau undeva unde e un pret corect, nu un pret umflat in nesimtire.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndreiRobert88):

Pai asta nu intelegi tu, peste tot preturile sunt mari asa ca nu iti face tie nimeni reducere, ei din asta traiesc servisurile auto din reparatiile pe care le fac, reducere se face doar daca esti client vechi si ai reparat masina la ei zeci de ani, i ti pot face ei reducere ca te cunosc, dar altfel nu.