| NoLiesJustLove a întrebat:

Tati are un cielo daewoo in 2 axe, are consum exagerat de benzina iar daca reusesc sa o pornesc porneste foarte greu si merge intrerupt.a schimbat filtrul si pompa de benzina le-a pus noi.ce poate fii? va rog urgent.scuzati categoria.multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| PsihologulMZlate a răspuns:

Pai in primul rand ai gresit categoria de postare ( dragoste si sex ), iar in al doilea rand incearca la un service!

| maestrul007 a răspuns:

Prima data schimbai bujiile dupa aia verifica daca ai scinteie pe fiecare si vezi sa nu fie sarita distributia de la punct.pt alte nelamuriri contacteaza-ma pe TPU

| NoLiesJustLove explică (pentru PsihologulMZlate):

Daca ai fii citit tot ai fi vazut ca mi-am cerut scuze ca am postat la aceasta categorie

| BassHunter13 a răspuns:

Carburantu ar putea fi. Evitati Lukoil si pompele fantoma! Incercati OMV MOL Petrom!
La Cielo la consum nu ai ce sa le faci..Asta ii consumu din fabrica 10l oras si vreo 7 afara!