| BilaRomânească a întrebat:

Tot pic orasul/traseul din cauza emotiilor. Este a3a oara cand pic si nu stiu ce sa mai fac. Stima mea de sine a scazut foarte mult din cauza asta... Cunoasteti cumva ceva ceaiuri/pastile antiemotii? Sper sa iau a4a oara deoarece chiar am nevoie de permis pentru a imi gasi un job decent deoarece stau la sat.

4 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Ceaiul de tei este un foarte bun relaxant. Bea 500 ml cu jumătate de oră înaintea probei. Baftă!

| Bariel a răspuns:

Daca iei pastile care sa ti suprime emotiile iti v a suprima cel mai probabil si gandirea happy, asa ca iti dau un nume de medicament pentru concentrare, e folosit de studenti "Modafinil"

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iei nici un felde medicatie, nici macar naturista, fiindca te blegeste si nu vei putea fii atent la trafic, luand decizii de in secunde.
Din pacate, sunt oameni incapabili sa sofeze si chiar este mai bine daca ei nu vor \deveni niciodata soferi, fiindca sunt foarte emotionali si se pierd cu firae la volan, riscand sa faca accidente grave.
In ce priveste jobul, poti sa-ti iei orice altceva decat sofer, ca oricum nu te angajeaza nimeni ca sofer profesionist, daca esti incepator.

| BilaRomânească explică (pentru Violleta2022):

Nu vreau sa fiu sofer, imi trebuie pentru naveta