| Gino202 a întrebat:

Vă salut, am și eu o întrebare pe partea auto.
Dețin un bmw e46 faruri fără lupă, pot monta pe faruri becuri led sau halogen? Din câte am înțeles ar fi ilegal pe faruri fără lupă

Răspuns Câştigător
| gaminator a răspuns:

Salut! Pune halogen cel mai bine, nu o sa ai nici probleme cu politia si nici nu o sa i orbesti pe ceilalti soferi.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Halogen poti monta ca de alea si ai laughing nu ai led sau xenon, banui ca tu ai scris gresit halogen, pentru ca de alea ai acum.
Bwecurile halogen is alea gen luminare, e doar asa sa nu spui ca nu ai lumina la masina.
Si astia se mai dau mari cu masinile lor, vai ce masini fac ei, dar pun becuri luminare laughing
Asa am si eu toty halogen, nu vezi mai nimic noaptea, la mine am noroc ca is lumini peste tot, pot sa merg fara faruri aprinse.
Dar ca idee, cand esti un brand care spui ca faci masini de lux, sau ca te respecti nu pui frate luminari si manivele la scaune, asa cum fac BMW si Mercedes.
Bine nu-s masini de lux, dar iau luat si alde KIa Hundai si alte branduri la optiuni.
Farurile ar trebuie obligati de guverne sa puna cei mai bun la ora cand le fabrica, pentru ca de lumni ai nevoie, poti face accident cu aceste luminari, poti sa dai peste cineva sau ceva.