| anonim_4396 a întrebat:

Va salut dragi prieteni legat de distribuția unui 320d lci n47 a început sa se audă la rece și ar înlocuită, voi ce kit uri ați montat fac referire la cele aftermarket am înțeles ca merg și alea dar nu au o durata de viata asa lunga ca și cel original, vechiul proprietar mi-a spus ca a înlocuit o acum 2 ani cu una aftermarket dar nu mai știe marca și as vrea sa aud și experientele voastre

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune o distributie noua.
Depinde cat vrei sa tii masina.

2 răspunsuri:
| Stefan7656AB a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, una noua dar ce marca ar fi bună in afara de cea originala având un cost extrem de mare și nu merita în cazul meu deoarece mai pot circula câtăva luni decât, permisul îmi va fi anulat asa ca nu vad rostul eventual voi și vinde mașina

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Stefan7656AB):

Mecanicul va gasi una ieftina.