| pocandpoc a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un tir sa sa.l bag la curse in Europa, cam ce castig o sa am dupa urma lui? ( lunar)

3 răspunsuri:
| Stefxn a răspuns:

Ai vise marete... incearca google.

| smixi11 a răspuns:

Of dragul meu, nu stii in ce te bagi. cauta pe net transportatori.ro,si acolo s-ar putea sa ai o sansa sa primesti vreo comanda la extern,caci singur nu ai nici o sansa in lumea transportatorilor, sunt foarte multi, iar comenzile sunt putine, prin urmare mai mult scoti din buzunar decat sa bagi, desi teoretic daca iti merge bine, poti baga in buzunar pana la 1000 de euro lunar, insa nu e o suma fixa, totul e un risc si ai nevoie tot timpul de rezerve de bani.inainte de a-ti arunca banii pe un tir, documenteaza-te la sange

| pocandpoc explică (pentru smixi11):

OK..ms de raspuns, inca sunt mic, am 17 ani, dar ma gandeam pentru viitor! happy