| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva plasturi pentru nas care sa scoata punctele negre? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| rvsmady a răspuns:

Buna. Eu nu am folosit, a folosit o prietena de a mea, sunt foarte bune, a eliminat in jur de 70%. Dar iti recomand sa folosesti si scrub de caise. Este foarte bun impotriva punctelor negre si porilor dilatati. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns (pentru rvsmady):

Multumesc.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Da,eu am folosit.sunt bune, dar peste o luna cam asa trebuie sa folosesti iar

| Khalesionfleek a răspuns:

Eu am folosit, si de la farmacie si de la Avon, si nu imi folosesc la nimic.
Cel mai bine este, in cazul in care ai multe puncte negre sa mergi la sedinte anume pentru scoaterea acestor ''frumuseti''.