| rororawr a întrebat:

Ajutor! Nu ma pot hotara.Voi ce credeti? Lotiune tonica pentru par (cu efect de stimulare a cresterii parului) sau balsam pentru par (idem). care credeti ca e mai bun?

5 răspunsuri:
| Piersii a răspuns:

Iati ceva profesional, de inalta calitate. Balsamul iti ingrasa foarte mult parul. Foloseste un tratament cu balsam daca il vrei mai moale, pufos. Pt crestere, exista tratamente speciale (sunt destul de bune cele naturiste). Succes!

| rororawr explică (pentru Piersii):

Hmmm...tratamente naturiste. Poti sa imi recomanzi ceva?

| andreeaanda a răspuns:

Lotiune

| Piersii a răspuns (pentru rororawr):

Nu stiu sa iti spun numele unei firme, dar la plafar gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers cu vitamine http://www.ziare.com/......te-1070254 succes :).
Dar nu mi-a crescut exagerat. Adica parul creste 1 sau 2 cm pe luna, mie in 6 luni mi-a crescut 11 cm.