| SooWhat a întrebat:

Alta intrebare! Cum as putea sa-mi lucrez pectoralii? Am 12 ani 1.62 si 49 kg si as vrea sa stiu...Nu ma judecati pentru varsta da imi doresc(vreau sa impresionez o fata si vara asta si toamna care vine o sa lucrez ce-mi ziceti voi!)(si nu e vorba doar de fata caci eu fac pentru mine)

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Cauta pe net, exercitii pentru pectorali, iti zic eu flotarile sunt foarte bune dar facute cu diferite distante intre maini si pentru o definire si punere mai rapida incearca si celelte tipuri de exercitii, fa-ti un abonament la salawinking

| NoeA a răspuns:

Salut! iti dau eu un sfat.Iei trei scaune pui unul in spate pentru picioare si doua in fata pentru maini, te pui pe ele si faci flotariwinking! asa am facut si eu si am 15 ani.sau iei o haltera de vreo 18-20kg daca poti sa ridici te asezi pe o scandura suspendata si faci sau cu doua gantere mai mici faci la fel! FUNDA?happypuppy dog eyes

| GaBiTuLForEver a răspuns:

DimLight ce-ai mai cum sa-si faca abonament la sala la ani aia? Nu-ti face abonament la SALA! Asa vei ramane cel mai bine e sa faci acasa flotari, abdomente si esti ok(iti faci serii de cate vrei...).

| SooWhat explică (pentru NoeA):

Si in cat timp o sa inceapa sa mi se vada?

| pwp a răspuns:

La sala happy

| NoeA a răspuns (pentru SooWhat):

Depinde cum tie format corpul...15-30 zile...Dar trebuie sa fii atent si la ce mananciwinking!