| Elena200001231 a întrebat:

Am dat comanda pe shein pe 30 septembrie, iar acum îmi arata la statusul comenzii "MST, sosirea aeroportului de destinație. ce inseamna asta și cine știe când s-ar putea sa vina?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Soseste in 2-3 saptamani in Romania, deoarece vine din China si ajunge prin mai multe aeropoarte din lume.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti comandati de pe Shein niste prostii, dureaza pana vine comanda, luna viitoare o sa o primesti deoarece sta in vamă mult. Poate sa vina si saptamana viitoare dar mai sigur in noiembrie o sa o ai, si atunci cand intra in posesia curierului vei primii sms de la curier cu mesajul "azi livram comanda ta, deci asteaptă ai rabddare ca dureaza cam o lună.