| love1 a întrebat:

Am o intrebare la voi fetelor, mi-am cumparat extensii din par clip-on, pe clipse si imi place dar nu inteleg de ce se incilceste repede si ce as putea face ca sa nu se incilceasca au spus ca sunt naturale si le-am facut si cu placa si m-am convins ca nu sunt artificiale pentru ca acelea artificiale se topesc la placa, le-am facut si cu ondulatorul pot fi oarte par natural cu sintetica impreuna? dar sintetica nu tot se topeste de la place? de ce asa se incilcesc cine are extensii tot asa? ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Incearca un produs pe baza de plante cu aloe vera sau ulei de ricin

| love1 explică (pentru aryana1991):

Ce intrebare am pus eu si ce raspuns primesc... extensiile sa le dau cu elei de ricin? prima data aud

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Le-ai luat dupa net?