| zuzu04 a întrebat:

Am o pereche de jeansi albastrii inchis si vreau sa ii fac rosii, sau. alta culoare. Ce solutii imi recomandati pentru a le schimba culoarea, in caz ca se poate?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce sa-i strici, cand poti cumpara ceea ce-ti place

| mona a răspuns:

Ii strici daca incerci sa-i faci rosii pentru ca oricum nu iti va iesi culoarea dorita, mai bine iti cumperi o pereche de blugi rosii si rezolvi problema

| zuzu04 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Imi place modelul, doar ca nu imi place culoarea si vreau sa fie altfel. Sti vreo solutie?