| XutzyAle a întrebat:

Am parul castaniuthinkingsi as vrea sa-mi nuantez parul pentru cateva zile cu albastru de metil(am facut-o mai de mult si mi-au iesit suvite verzithinking) si cu violet de gentiniana sau gentinian?_?am bretonul vopsit cu o nuanta de portocaliuthinking si cateva suvite portocaliu inchis.thinking

4 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Incearca cu cerneala happy sau cumpara-ti nuantatorhappy

| XutzyAle explică (pentru oanaX):

Dar cerneala nu se ia de la primul spalatthinkingstraight face

| XutzyAle explică (pentru oanaX):

Nu se i-a?

| oanaX a răspuns (pentru XutzyAle):

Orice nuantator se ia la spalat mai rapid sau nu. cel mai bine e sa iti cumperi nuantator. in primul rand este special pentru par deci nu pot avea efecte adverse. mai exista si unele sprayuri colorate dar calitatea e foarte slaba