| lumy4u a întrebat:

Am parul negru albastrui si vreau sa imi fac cateva suvite subtiri.ce ziceti? albastre sau rosii? sau sa imi fac parul de la ceafa tot rosu? sa se vada rosu sub par/astept pareri big grin

Răspuns Câştigător
| NaughtyGirl a răspuns:

Dacă e drept cred că o să arate bine. Eu am părul creț și mi-am făcut o șuviță roz (care mai apoi a devenit blondă) și trebuia să-mi îndrept mereu părul pentru că arăta nașpa.
Ca și culoare depinde cât de mult vrei să se observe. Dacă vrei să arăți different și să se vadă mai puțin vopsește-le albastru. Dacă vrei să arăți crazy și rebelă, fă-ți-le roșii. Eu cred că ar arăta mai bine șuvițe.Acum e doar alegerea ta.

9 răspunsuri:
| NaughtyGirl a răspuns:

E creț sau drept?

| lumy4u explică (pentru NaughtyGirl):

Drept

| lumy4u explică (pentru NaughtyGirl):

Mersi :*

| Akid a răspuns:

Mai bine iti faci sa se vada ori rosu ori blond la varfuri. Arata minunat.

| lumy4u explică (pentru Akid):

Nu stiu ce sa zic, intr-adevar arata minunat pe un par lung si drept.dar eu sunt tunsa in scari, si nu cred ca ar arata bine la varfuri

| Mwha a răspuns:

Eu zic sa-ti faci niste suvite albastre, ti-ar sta super. smug

| ErrChan a răspuns:

Eu zic suvite si albastre si rosii.

| AnotherDrug a răspuns:

Albastre.; x

| anutze a răspuns:

Wow tare! nu m am gandit niciodata ca poti face si asa...cred ca sa ti faci parul de la ceafa tot rosu e o idee mai buna...:*